Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 224 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Krótko o mnie

Urodziłem się w Polsce. Umrzeć chcę w Peru. Cała reszta jest podróżą. Kontakt ze mną: malachowski@hotmail.com

Statystyki

Odwiedziny: 2015427
Wpisy
  • liczba: 584
  • komentarze: 2247
Bloog istnieje od: 2904 dni

Do zobaczenia w innych miejscach

sobota, 29 września 2012 22:21

 

W tym miejscu nie ukaże się już żaden tekst. Co najmniej do końca roku. Zawieszam prowadzenie tego bloga, choć nie kończę pisania o Peru.

 

 Powodów jest kilka, ale jeden najważniejszy. Najpierw muszę ogarnąć wszystko to, co dzieje się w moim życiu. Nawet nie uporządkować, tylko właśnie ogarnąć. Słowem - skupić się, by móc dokończyć sprawy, na których zależy mi w pierwszej kolejności.

 

Do tych spraw należy także pisanie. Nie znikam więc z internetu zupełnie. Nadal publikuję i będę publikował w sieci. Wszystkie moje artykuły o Peru, także te związane z ludźmi i wydarzeniami w slumsach w Limie, można przeczytać w serwisie KochamyPeru.pl.                                          Fot. articlewritingsite.com

 

A sam blog? Co najmniej do końca tego roku nie pojawi się na nim żaden tekst. Co nie znaczy, że moja praca w Peru zostaje zawieszona. Nadal tu jestem i będę. Kontynuując wszystko, co udało się rozpocząć dzięki ludziom, którzy tego bloga czytali.

 

 Bez Was z tego operowania w sercach, zwłaszcza własnym, byłyby tylko nici.

 

Dziękuję i do zobaczenia w innych miejscach. Również na papierze - w miesięczniku Żyj Długo. A także w samym Peru, gdyby ktoś się do tego kraju wybierał.

 

KochamyPeru.pl. Nie tylko moje teksty z dawnego kraju Inków ->


Podziel się
oceń
6
0